Помощници, инсталиращи Германия, искаха

Първоначално инсталиращият монтажник (в контраст например с инженера на отоплителния или вентилационния инженер) сглобяемите устройства и системните компоненти; дълбочината му на работа е значително по-ниска. Тъй като днес, по причини на рационалността, се предпочитат сглобяеми системни решения във всички области на търговията и промишлеността, разликата z. Б. стават по-малки между водопроводчик и отоплител.

За нашия клиент, фирма за занаятчийска работа, търсим няколко помощници (м / ж) като водопроводчици. Използва се за нови строителни и монтажни работи за отоплителни системи в Баден Вюртемберг за незабавна работа.

поискайте работа като монтажник Германия

Вашите задачи:

  • Помощ при изграждането на тръбни системи за отоплителни системи,
  • Помощ при откриване на течове и ремонтни работи
  • Участие в оптимизирането на съоръженията (по-къси маршрути / линии)
  • Поддръжка на монтажници (транспорт на материали, разфасовки, почистване)

изисквания:

  • Основен опит в металообработването, механик / шлосер или подобно обучение
  • Ниски умения по немски език
  • Свидетелство за управление на МПС клас Б

Какво предлагаме:

  • Неограничен трудов договор на пълен работен ден 40 часа / седмица
  • до 12, – € / час, така че от месец февруари 1760 до 2300 евро, с плащане в края на всеки месец
  • Безплатно осигуряване на защитно облекло
  • Настаняването се заплаща, 250 € на месец.
  • До 24 дни почивка

Накратко:

  • Месечни приходи: до 12, – € / час, т.е. от 1760 до 2300 евро бруто
  • Област на дейност: Занаяти
  • Започване на работа: незабавно
  • Вид заетост: Определен след изпитателен срок
  • Работно време на седмица: 40 часа
  • Настаняване: се предоставя, 250 € на месец
  • Пристигане включва: Без възстановяване
  • Възнаграждение на извънреден труд: заплащане

Installateure Helfer Deutschland gesuchtАко имате интерес да работите като монтажници Helpers Germany, трябва да се свържете с нас без задължение. Агенцията ще се свърже с Вас незабавно и ще предприеме всички необходими стъпки.

Моля, обърнете внимание, че от нас се нуждаем от някаква информация, тъй като фирмата е поръчала инсталаторите Helfer Германия иска да ви наеме да. Това означава, че агенцията трябва да създаде малка ваша автобиография и да тества вашите знания. Тогава ще ви спестим лично интервю в Германия, така че обикновено можете да започнете много бързо в Германия, за да работите.

Добра работа, добри пари, дори и след този принцип можете да печелите пари в Германия.

Публикувано в Uncategorized @bg. Постоянна връзка.