Wysyłka opakowania pracownika od 1050 do 1550 € netto

Wysyłka opakowania pracownikaAsystenci produkcji do pakowania sterylnych urządzeń medycznych i prostych urządzeń medycznych mają za zadanie czyszczenie i pakowanie bardzo wrażliwych wyrobów medycznych, a także pakowanie bardzo wrażliwych produktów, etykietowanie, pakowanie w worki, spawanie.

Głównie czystość, niezawodność, sumienność, umiejętność pracy w zespole oraz pewna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie ze względu na ważną dokumentację. Różni się to jednak w zależności od klienta. Mamy również oferty, w których możesz pracować z niewielką znajomością języka niemieckiego w tej dziedzinie.

Wysyłka opakowania pracownika

zadania Wysyłka opakowania pracownika :

– Pakowanie towarów (Pick and Pack)
– Ręczne zbieranie
– Przetwarzanie przyjęcia i wydania towarów
– Przygotowanie paczek
– Wstępne sortowanie, montaż, znakowanie, ważenie i liczenie

wymagania:

– brak lub niewielka znajomość języka niemieckiego
– Pracownicy obozu szkolenia zawodowego są zaletą, ale można się ich nauczyć
– Zdolność do radzenia sobie z ciężką pracą
– opieka, odpowiedzialność i obowiązek
– gotowy do pracy długoterminowo

Opis pracy

Czy podzielasz naszą pasję do pracy w magazynie?
Czy jesteś niezawodny i zaangażowany?
Czy jesteś zorientowany na zespół i chcesz być częścią doskonałego zespołu?
Czy lubią stawiać czoła codziennym wyzwaniom związanym z magazynem i robić wszystko, aby zapewnić terminową dostawę do klientów?

Oferujemy Ci:

– 1050 do 1550 € netto, w zależności od godzin pracy
– Bezpłatne zakwaterowanie na miejscu, w tym woda / prąd / ogrzewanie
– pracujemy w 100% za darmo bez prowizji dla wnioskodawców!
– Premia po minimum 6 miesiącach pracy w firmie
– Umowa o pracę na czas nieokreślony
– Ubezpieczenie społeczne i ubezpieczenie zdrowotne w Allianz Versicherung
– opłacone składki emerytalne
– Wsparcie koordynatora języka rumuńskiego w okresie zatrudnienia

Jest zainteresowanie? Świetnie, skontaktuj się z nami, jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji.

Następnie zwróć się do nas o jedno z wolnych miejsc w dziedzinie pakowania pracowników z różnymi zadaniami w magazynie leków.

Wysyłka opakowania pracownikaKażdy, kto ma interes jako pracownik, ma wysyłkę wysyłkową, która powinna skontaktować się z nami bez zobowiązań. Agencja skontaktuje się z Tobą niezwłocznie i podejmie wszelkie niezbędne kroki.
Pamiętaj, że potrzebujemy od ciebie pewnych informacji, ponieważ firma poszukująca pracowników pakujących przesyłki z Europy Wschodniej chce cię zatrudnić. Oznacza to, że agencja musi utworzyć małe CV, a także sprawdzić Twoją wiedzę. Oszczędzimy ci osobistą rozmowę o pracę w Niemczech, abyś mógł bardzo szybko rozpocząć pracę w Niemczech.
Dobra robota, dobre pieniądze, nawet po tej zasadzie możesz zarabiać pieniądze w Niemczech.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.