Muncitorii din construcții au vrut 1200 – 1750 € net

Muncitorii din construcții au vrutMuncitori în construcții sau lucrători în construcții menționați în cele mai diverse domenii ale construcției, cum ar fi construcții de construcții, construcții civile, dar și în comerțul de finisare, lucrările simple de construcție conform instrucțiunilor lucrătorilor în construcții. De exemplu, în construcții civile și construcții de drumuri, lucrările de prelucrare a pământului sunt efectuate, cum ar fi nivelarea și compactarea, așezarea pavajelor, conductelor și cablurilor. În construcția și extinderea clădirilor, de exemplu, furnizează și materiale de cofraj, ajută la introducerea, compactarea și tratarea ulterioară a betonului, aplică izolație și plăci de gips-carton sau execută lucrări de tencuială și șapă. Adesea, sunt utilizate și pentru curățare și transport de materiale

Muncitorii din construcții au vrut

sarcini Muncitorii din construcții au vrut :

– Sarcini de transport pe șantier
– Sprijinirea activităților în construcții
– Executarea lucrărilor de terasamente și lucrări de suprafață
– Realizarea fundațiilor pentru clădiri, suporturi pentru acoperiș și spălătorii auto
– lucrări de demolare și renovare

cerinţe:

– nici o cunoaștere mică sau mică de limba germană
– Pregătirea profesională pentru lucrătorii în construcții este un avantaj, dar poate fi predată
– Abilitatea de a face față muncii grele
– lucrați în aer liber
– gata să lucreze pe termen lung

Descrierea postului

Îți împărtășești pasiunea pentru construcție?
Sunteți de încredere și de angajament?
Sunteți orientat către echipă și doriți să faceți parte dintr-o echipă excelentă?
Îți place să abordezi provocările zilnice ale unui șantier și contribuie la finalizarea acestuia?

Vă oferim:

– 1200 până la 1750 € net, în funcție de programul de lucru
– cazare gratuită la fața locului, inclusiv apă / electricitate / încălzire
– lucrăm 100% gratuit fără comision pentru solicitanți!
– Bonus după minim 6 luni care lucrează în companie
– Contract de muncă permanent
– Asigurări sociale și asigurări de sănătate cu Allianz Versicherung
– contribuții la pensii plătite
– Sprijinul unui coordonator de limbă română în perioada de angajare

Există interes ?? Bine, atunci contactează-ne, suntem întotdeauna acolo pentru tine.

Apoi aplicați-ne pentru una dintre posturile vacante din zona asistenților de construcții cu o varietate de sarcini pe un șantier.

Muncitorii din construcții au vrutDacă sunteți interesat să găsiți un lucrător în construcții, ar trebui să ne contactați fără obligație. Agenția vă va contacta prompt și va lua toate măsurile necesare.
Vă rugăm să rețineți, avem nevoie de câteva informații de la dvs., deoarece compania, lucrătorii în construcții căutați din Europa de Est v-a comandat să doriți să vă angajați. Aceasta înseamnă că agenția trebuie să creeze un mic CV al dvs. și să vă verifice, de asemenea, cunoștințele. Vă vom salva un interviu personal de muncă în Germania, astfel încât să puteți începe să lucrați foarte rapid în Germania.
Muncă bună, bani buni, chiar și după acest principiu puteți câștiga bani în Germania.

Acest articol a fost publicat în Uncategorized @ro. Salvează legătura permanentă.